خانه / نرم افزار کاربردی موبایل / دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن همراه بانک آینده Ayandeh Mobile Banking با لینک مستقیم

دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن همراه بانک آینده Ayandeh Mobile Banking با لینک مستقیم

دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن همراه بانک آینده Ayandeh Mobile Banking با لینک مستقیم از وبسایت الیاس مووی

همراه بانک سیستمی است که به مشتری امکان می دهد از طریق ثبت نام در شعبه و نصب برنامه روی گوشی همراه از انواع خدمات بانکداری الکترونیکی استفاده نماید، مشتریان می توانند به راحتی و بدون حضور فیزیکی در شعب بانک به صورت 24 ساعته از خدمات این سیستم استفاده نمایند

امکانات سامانه همراه کارت بانک آینده:
-ذخیره نمودن شماره کارت:
کاربران می‌توانند شماره 16 رقمی کارت بانکی متصل به شتاب خود را با تخصیص یک نام خاص در این سامانه اضافه نمایند. این سامانه از لحاظ تعداد ذخیره کارت نامحدود می­باشد.
-موجودی کارت بانکی عضو شتاب:
پس از ذخیره کارت بانک تنها با وارد نمودن رمز دوم (اینترنتی) کارت عضو شتاب می‌توان موجودی کارت را بدون کارمزد مشاهده نمود.
صورت‌حساب بانک آینده:
دارندگان کارت‌های بانکی بانک آینده، با استفاده از این سامانه می‌توانند سه گردش آخر حساب کارت خود را تنها با وارد نمودن رمز دوم (اینترنتی)، بدون کارمزد مشاهده نمایند.
-انتقال وجه شتابی:
کاربران می‌توانند با انتخاب کارت بانک آینده به عنوان کارت مبدا تا سقف سی‌میلیون ریال در شبانه‌روز اقدام به انتقال وجه از کارت بانک آینده به سایر کارت‌های بانکی عضو شتاب نمایند.
-پرداخت قبض:
در این بخش با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شتاب، کاربران با وارد نمودن “شناسه قبض” و “شناسه پرداخت”، یا با استفاده از “بارکدخوان تلفن همراه” خود، اقدام به پرداخت قبوض نمایند.
-سوابق تراکنش و راهنما:
در این بخش سوابق تراکنش‌های این سامانه برای اطلاع کاربران ذخیره می‌گردد. در انتها به منظور آشنایی کاربران از نحوه چگونگی کارکرد این سامانه، یک راهنما تهیه گردیده‌است.

به دلیل حفظ مسائل امنیتی برنامه را فقط از سایت بانک دریافت نمایید.

دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن همراه بانک آینده Ayandeh Mobile Banking

لینک های دانلود

دانلود از سایت بانک

منبع پستدیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*