خانه / فیلم ایرانی / دانلود فیلم ایرانی براده های خورشید با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی براده های خورشید با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی براده های خورشید با لینک مستقیم از وبسایت الیاس مووی

کارگردان: محمدحسین حقیقی
نویسندگان: محمدحسین حقیقی و محمدعلی حسین‌نژاد
تهیه‌کننده: منوچهر شاهسواری
سال تولید: ۱۳۷۴
زمان: 01:36:58 

بازیگران : مهدی قلی پور-منوچهر آذر-حسین محجوب-امین حیایی-شهرام شریفی-جمشید لایق-محمد کاسبی

خلاصه داستان : علی پس از اطلاع از مجروح شدن پدرش در جبهه، عازم مناطق جنگی می شود. یکی از هم رزمان پدر او را در این سفر همراهی می کند. آن دو به خط مقدم می روند. پدر به شهادت رسیده است و پیکر او در نقطه ای قرار گرفته که امکان دسترسی به آن میسر نیست «علی» بین بازگشت به خانه و ماندن در جبهه، ماندن را بر می گزیند و عملیات آغاز می شود…

جشنواره ها و جوایز: فیلم براده‌های خورشید در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر (۱۳۷۵) در دو بخش بهترین فیلم دوم و بهترین صداگذاری (بهمن اردلان و مسعود بهنام) توانست سیمرغ بلورین این دوره را دریافت کند.
همچنین امین حیایی نیز کاندیدا دریافت سیمرغ بلورین در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد نیز بوده‌است.
براده‌های خورشید در اولین دوره جشن خانه سینما (۱۳۷۶) در بخش بهترین جلوه‌های ویژه (اصغر پورهاجریان) تندیس زرین این دوره را دریافت کرد.
همچنین این فیلم در بخش‌های بهترین صدای فیلم (بهمن اردلان و مسعود بهنام)، بهترین موسیقی متن (محمدرضا علیقلی) و بهترین فیلمبرداری (حسن قلی‌زاده) کاندیدا دریافت تندیس زرین مسابقات بوده‌است.
این فیلم در هفتمین دوره جشنواره دفاع مقدس (۱۳۷۷) در بخش‌های بهترین صداگذاری (مسعود بهنام)، بهترین صحنه آرایی (محمدحسین حقیقی و احمد مرادپور)، بهترین صدابرداری (حسن زاهدی) و بهترین موسیقی متن (محمدرضا علیقلی) توانسته‌است لوح افتخار و تندیس جشنواره جشنواره را دریافت کند.
همچنین فیلم براده‌های خورشید در هشتمین دوره جشنواره دفاع مقدس (۱۳۷۹) در بخش مسابقه فیلم‌های بلند دفاع مقدس (بیست ساله) شرکت کرده‌است. 

در صورت هر گونه نارضایتی صاحب اثر و مرجع قضایی٬ لینک دانلود حذف میگردد.

دانلود فیلم ایرانی براده های خورشید

لینک های دانلود

دانلود نسخه 480p / سرور دوم

منبع پستدیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*